Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Spawacz 135; 111

Spawacz 135; 111

W związku z realizacją bieżących projektów firma Techniczni.eu poszukuje kandydata na stanowisko:

Spawacz 135 ; 111

Zakres obowiązków:

- Praca na stanowisku spawacza,

- Spawanie konstrukcji stalowych na hali.

Wymagania:

- Doświadczenie przy spawaniu min 2 lata,

- Aktualny certyfikat spawalniczy UDT lub TUV– warunek konieczny,

- Samodzielność i zaangażowanie.

Oferujemy:

- Certyfikowaną odzież ochronną,

- Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku,

- Pomoc w zakwaterowaniu,

- Transport,

- Możliwość współpracy przy kolejnych projektach.

Przed rozpoczęciem pracy należy zdać próbki w pozycji sufitowej.

Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV oraz wszelkich dodatkowych uprawnień na adres mailowy

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie:Spawacz 135 ; 111

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Spawacz 135; 111

Miasto/a:
 Katowice
 Mysłowice
 Rybnik i powiat