Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Hostessa (4 I 5 Września)

Hostessa (4 I 5 Września)

Praca na promocji

Ogólnopolska Agencja PMT Marketing System poszukuje na stanowisko:

Hostessa (Makro Zabrze)

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawkę 10zł/1h

- szkolenie wdrażające

Opis stanowiska:

- Aktywne promowanie produktów (wino)

- Praca pt. 4.09 w godzinach: 13:00-19:00 oraz sobotę 5.09 w godzinach 11:00-17:00

Wymagania:

- osoby uczące się lub studiujące

- książeczka Sanepid (warunek konieczny)

- pełnoletność

- miła aparycja

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U.z 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późniejszymi zmianami) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę PMT Marketing System Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Ptasiej 10, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko: hostessa/promotor

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Hostessa (4 I 5 Września)

Miasto/a:
 Zabrze