Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Sprawdź ofertę pożyczek

Promowane

Ciekawe linki

Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Produkcji - Pomocnik ślusarza

Pracownik Produkcji - Pomocnik ślusarza

Pracownik produkcji

Staff Service Sp. z o.o. jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.
Poszukujemy osób na stanowisko
Pracownik produkcji - pomocnik ślusarza

Główne obowiązki:
1) prace produkcyjne.
2) pomoc przy pracach ślusarskich,
3) montaż wykonanych elementów i konstrukcji stalowych,

Wymagania wobec kandydatów:
1) mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
2) mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza lub pokrewnym,
3) umiejętność obsługi: wiertarek, szlifierek ręcznych, gilotyn, krawędziarek, pras mimośrodowych będzie dodatkowym atutem,
4) mile widziana praktyczna znajomość rysunku technicznego,
5) gotowość do podjęcia pracy 2-zmianowej,
6) dyspozycyjność,
7) mile widziane osoby z powiatu cieszyńskiego,

Dodatkowe informacje:
1) firma przyuczy nowych pracowników,
2) zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową w systemie 2-zmianowym,
3) miejsce wykonywania pracy: Goleszów
4) zatrudnienie w firmie o ugruntowanej, stabilnej sytuacji na rynku,
5) możliwość nabycia nowych umiejętności zawodowych,
6) możliwość korzystania z bezpłatnego autokaru zakładowego w przypadku osób z Bielska-Białej.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o zgłoszenie się do naszego biura (pon.-piątek pomiędzy 8:00 a 14:00) z następującymi dokumentami:
1. CV,
2. Świadectwa pracy z poprzednich miejsc pracy,
3. Świadectwo potwierdzające wykształcenie

Adres biura:
Staff Service Sp. z o.o.
Ul. Orkana 10/3, Bielsko-Biała
(obok zamku w centrum Bielska)

Możliwe jest także przesyłanie CV na nasz adres mailowy: cv@staffservice.com.pl
koniecznie z podaniem w tytule wiadomości numeru referencyjnego: GMPS/20/2015

Informujemy równocześnie, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Niniejsza oferta stanowi ofertę pracy tymczasowej.

 PDF

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Pracownik Produkcji - Pomocnik ślusarza

Miasto/a:
 Cieszyn
 Goleszów
 Skoczów

Podziel się

Delicious  Facebook  Technorati  Digg  Google