Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Specjalista Ds. Marketingu

Specjalista Ds. Marketingu

Centrum Nauki i Biznesu "Żak"

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko
SPECJALISTA DS. MARKETINGU
Miejsce pracy: Chorzów

Jeśli:
• Masz otwarty umysł i wiele pomysłów na działania
sprzedażowe skierowane do Klienta indywidualnego
• Chcesz pracować na samodzielnym, wymagającym
inicjatywy stanowisku
• Lubisz wielozadaniowość w pracy
• Masz doświadczenie i predyspozycje do aktywnej
sprzedaży dla Klientów indywidualnych
• Potrafisz zidentyfikować potrzeby Klientów
• Motywują Cię cele sprzedażowe oraz zarobki
wypracowane efektywnością i skutecznością działań
• Potrafisz zbudować silną pozycję firmy na lokalnym
rynku
• Posiadasz samochód i prawo jazdy kat. B

Dlaczego warto u nas pracować ?
• Jesteśmy największą siecią szkół i dostarczamy
usługi edukacyjne na najwyższym poziomie
jakościowym, za naszą pozycją rynkową idzie
większa łatwość sprzedaży naszych produktów
• Nasi pracownicy to grono młodych, zaangażowanych
osób, potrafiących stworzyć unikalną atmosferę
pracy
• Twoje obowiązki będą na tyle zróżnicowane, że nie
musisz się martwić, że powieje nudą. Dzięki temu
wiele się nauczysz :)

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie uzależnione od wyników (system
motywacyjny)
• Szeroki zakres obowiązków
• Dużą samodzielność

UWAGA!

Kluczowe dla Nas jest Twoje poczucie odpowiedzialności. Swoich Pracowników traktujemy poważnie i tego samego oczekujemy od Nich. Jeśli umawiasz się z Nami na spotkanie, przyjdź przygotowany do rozmowy. Jeśli termin nie będzie Ci odpowiadał, odwołaj spotkanie, ale poinformuj Nas o tym. Docenimy Twoje poczucie odpowiedzialności.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez portal olx.pl.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   Specjalista Ds. Marketingu

Miasto/a:
 Bytom
 Chorzów
 Katowice