Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Pracownik Biurowy Z J. Francuskim Lub Angielskim (sekretariat, Kadry, Księgowość)

Pracownik Biurowy Z J. Francuskim Lub Angielskim (sekretariat, Kadry, Księgowość)

Pracownik biurowy

Staff Service jest polską firmą - agencją zatrudnienia z ponad 14-letnim doświadczeniem na rynku pracy. Staff Service jest wpisana do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 115.

Dla naszego klienta
firmy produkcyjnej z okolic Żor poszukujemy obecnie osoby na stanowisko
Pracownik biurowy z j. francuskim lub angielskim (sekretariat, kadry, księgowość)

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:
1) wykonywanie prac biurowych i samodzielne prowadzenie sekretariatu,
2) podstawowa obsługa kadr w firmie (teczki osobowe, umowy, listy obecności, zwolnienia, świadectwa pracy) i współpraca z biurem rachunkowych w sprawie naliczania płac (dostarczanie odpowiednich dokumentów i informacji),
3) kompletowanie dokumentacji księgowej dla biura rachunkowego,
4) sporządzanie pism, kontakt z urzędami,
5) monitorowanie zmian w przepisach związanych z działalnością firmy,
6) nadzór nad właściwym obiegiem korespondencji,
7) publikacja i aktualizacja ofert na portalach aukcyjnych.

Wymagania stawiane kandydatom:
1) doświadczenie w pracy biurowej najlepiej na stanowisku które wymagało wykonywania zadań w różnych obszarach działania firmy (np. księgowość, kadry, sekretariat),
2) oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego lub francuskiego (zarówno w mowie jak i w piśmie),
3) mile widziana znajomość podstaw obsługi programu Subiekt,
4) wykształcenie średnie lub wyższe,
5) swobodna obsługa komputera – Pakiet Office, poczta elektroniczna, Internet,
6) dokładność, sumienność,
7) bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność.

Oferujemy:
1) stałą posadę i zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
2) stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy,
3) urozmaicony zakres zadań,
4) możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
5) bardzo dobrą atmosferę w pracy,
6) miejsce pracy: Rudziczka (blisko Żor).

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem oraz listu motywacyjnego drogą elektroniczną na adres: cv@staffservice.com.pl

Prosimy o podanie w tytule wiadomości numeru referencyjnego: RNB/08/2015

Informujemy równocześnie, że po rozpatrzeniu nadesłanych aplikacji skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Tagi:   Pracownik Biurowy Z J. Francuskim Lub Angielskim (sekretariat
   Kadry
   Księgowość)

Miasto/a:
 Piekary Śląskie
 Ruda Śląska
 Żory