Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kierownik Regionalny Sprzedaży

Kierownik Regionalny Sprzedaży

Poszukujemy Kierownika Regionalnego na województwo śląskie.

Zadania na stanowisku:
- opieka nad klientami firmy na terenie podległych województw oraz rozwijanie sieci franczyzowej
- analiza rynku konkurencji
- wdrażanie do sprzedaży produktów firmy
- kontrola realizacji zadań i obowiązujących procedur
- zarządzanie pracą zespołu

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- umiejętność kierowania samodzielnymi projektami
- umiejętność szybkiego i skutecznego wdrażania projektów
- doskonała organizacja pracy własnej
- znajomość branży mile widziana
- znajomość technik sprzedaży
- Wykazywanie się inicjatywą i pomysłowością
- Podchodzenie z pasją do wykonywanej pracy;
- Innowacyjność
- Własna działalność gospodarcza

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- regularność i terminowość wypłat;
- szkolenie produktowe oraz wdrożeniowe
- zdobycie nowych doświadczeń
- doskonałą atmosferę pracy sprzyjającej efektywnej pracy
- możliwości rozwoju

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:
sekretariat@enekosystem.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

 PDF
Telefon: 533344387

Rodzaj: Oferuję

Tagi:   kierownik
   regionalny
   sprzedaży
   śląskie

Miasto/a:
 Kłobuck i powiat
 Lubliniec i powiat
 Mikołów i powiat