koordynator clubu nocnego

KONTAKT

Będzin - Dodane przez kadra59 (osoba prywatna) -

Pełna treść ogłoszenia koordynator clubu nocnego

Zatrudnię Pana na stanowisko managera klubu nocnego w Mysłowicach
Wymagania:
-wiek 30+
-pełna dyspozycyjność
-prawo jazdy kat B +własny pojazd
-znajomość branży mile widziana

opis stanowiska :

organizacja i koordynacja imprez firmowych, eventów
planowanie strategii rozwoju Klubu
tworzenie i opracowywanie strony wizualnej lokalu, promocja na zewnątrz
kreowanie oraz przeprowadzenie akcji marketingowych i promocyjnych, marketing klubu online
zarządzanie podległymi pracownikami (rekrutacja, szkolenia, motywowanie, rozliczanie zmiany)
dbanie o wizerunek klubu według wyznaczonych standardów
tworzenie i kompleksowa organizacja stałych projektów rozrywkowych Klubu
dbanie o jakość usług w lokalu, stała kontrola jakości pracy pracowników
organizacja czasu pracy podległym pracownikom
praca w porze przeważnie nocnej

kwestie finansowe to 3000 brutto+plus prowizje od sprzedaży z baru
oczywiście kwota jest do uzgodnienia w zależności od doświadczenia
wszystkie warunki omawiamy na spotkaniu

zainteresowane osoby proszę o przesyłanie aplikacji ze zdjęciem za pośrednictwem portalu ogłoszeniowego
kontakt telefoniczny od 8;00 do 15 tej od pn do pt

Ogłoszenie przeniesione do archiwum

Polecane, ciekawe strony z Będzina. Prowadzisz serwis o Będzinie lub zwiazany z Będzin - zostan partnerem dodaj swoje logo

Zobacz stronę Szkolenia BHP Będzin !Zobacz stronę PerfektCamp kampery będzin !Zobacz stronę Urząd Miasta w Będzinie !

© Udana Transakcja - Zanim rozpoczniesz korzystanie z tablicy bezpłatnych ogłoszeń Będzin City zapoznaj się z regulaminem i polityką prywatności

Zobacz inne darmowe ogłoszenia w okolicy Będzina: Sosnowiec ogłoszenia - Katowice darmowe ogłoszenia - Chorzów ogłoszenia bezpłatne - Bytom ogłoszenia

Wersja strony: Klasyczna | Mobilna

Na górę strony
[x] Akceptuję